REKLAMA

Kozłowski: szaleństwo ogarnęło Komisję Europejską

  • Autor: pt
  • 05 maja 2016 21:51
Kozłowski: szaleństwo ogarnęło Komisję Europejską Jerzy Kozłowski poseł Kukiz'15 (fot.facebook.com)

Okazuje, że będziemy karani za to, że chcemy być Europejczykami, że chcemy się bronić przed niebezpieczeństwem – mówi poseł Kukiz'15 Jerzy Kozłowski.

Poseł komentował w studiu Telewizji Republika nowe regulacje dotyczące kryzysu imigracyjnego zaproponowane przez wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa.

Według najnowszej propozycji Komisji Europejskiej, uchodźcy mieliby trafiać do poszczególnych krajów członkowskich zgodnie z prostą zasadą proporcjonalności. Kwoty emigracyjne byłyby przydzielane w odniesieniu do liczby mieszkańców kraju oraz jego PKB.

Kraj, który nie zgodzi się przyjąć określonej kwoty uchodźców, będzie i tak musiał partycypować w systemie, poprzez udział finansowy. Koszt swoistego „wykupienia się” od przyjętego pojedynczego emigranta miałby wynosić nawet do 250 tys. euro.

– Unia Europejska powstała dla Europejczyków, a teraz się okazuje, że będziemy karani za to, że chcemy być Europejczykami – mówił Kozłowski w TV Republika.

Poseł stwierdził też, że w ten sposób państwa będą "karane" za to, że chcą bronić bezpieczeństwa swoich obywateli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • wróżka 2016-05-06 13:55:41
    Bardzo mądry człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA