REKLAMA

Krystyna Pawłowicz: 11 listopada KOD szykuje się na męczeństwo

  • Autor: GP
  • 28 września 2016 12:31
Krystyna Pawłowicz: 11 listopada KOD szykuje się na męczeństwo Krystyna PAwłowicz jest znana z kontrowersyjnych i często ostryk ocen wygłaszanych w mediach i na portalu społecznościowym Facebook. (fot.:youtube.com)

• Krystyna Pawłowicz oceniła, że to od władz Warszawy, od Hanny Gronkiewicz-Waltz, zależy jak potoczy się tegoroczne świętowanie 11 Listopada.
• Polityk stwierdziła w internetowym wpisie, że Komitet Obrony Demokracji (KOD) próbuje sprowokować działaczy idących w Marszu Niepodległości.

- 11 listopada w rękach Hanny Gronkiewicz-Waltz - napisała w nocy z 27 na 28 września na Facebooku poseł PiS Krystyna Pawłowicz. Polityk podkreśla, że to od władzy Warszawy będzie zależało jak przez stolicę przejdą manifestacje w Święto Niepodległości.

Jednocześnie poseł widzi w działaniu Komitetu Obrony Demokracji próbę szukania zaczepki z uczestnikami Marszu Niepodległości.

- Kodowskie już szykują się na męczeństwo. Kto im teraz podpali budkę koło Ruskich? Na ministra Błaszczaka nie mogą już liczyć - nawiązywała Pawłowicz do incydentu z sprzed trzech lat, gdy ministrem spraw wewnętrznych był Bartłomiej Sienkiewicz, polityk PO. Wówczas doszło do pożaru konstrukcji przy ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Warszawie.

Czytaj: Mariusz Błaszczak sugeruje, że KOD chce draki

Szef Komitetu Obrony Demokracji (KOD) Mateusz Kijowski zapowiedział, że organizacja będzie maszerować 11 listopada w stolicy. Wypowiedź padła na antenie TVN 24. - To jest dzień, kiedy wszyscy Polacy mają swoje święto. A narodowcy urządzają marsz, jedną z wielu inicjatyw, które się odbywają - stwierdził działacz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA