REKLAMA

Krystyna Pawłowicz nakręciła popularność "bezczelnej" organizacji

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 04 lutego 2016 12:33
Krystyna Pawłowicz nakręciła popularność "bezczelnej" organizacji Dzięki wpisowi posłanki Krystyny Pawłowicz Sieć Obywatelska Watchdog zyskała na popularności (fot. facebook.com/Krystyna Pawłowicz)

· Sieć obywatelska Watchdog skierowała do PiS wniosek o udostępnienie informacji na temat kosztów spotkania Jarosława Kaczyńskiego i premiera Węgier Viktora Orbana.
· Działalność Watchdog ostro skrytykowała na Facebooku Krystyna Pawłowicz.
· Dzięki wpisowi posłanki Sieć Obywatelska zyskała na popularności.

Sieć Obywatelska Watchdog skierowała do Prawa i Sprawiedliwości wniosek o udostępnienie informacji publicznej na temat łącznych kosztów, jakie zostały poniesione przez partię w związku z organizacją spotkania Jarosława Kaczyńskiego i premiera Węgier Viktora Orbana. Zwróciła się także o notatki z rozmów. Po spotkaniu nie wydano bowiem żadnego komunikatu.

Spotkanie odbyło się 6 stycznia w Niedzicy. PiS na wniosek Watchdog pokazało faktury z pensjonatu, w którym odbyło się spotkanie, odmówiło natomiast udostępnienia stenogramów rozmów, bo to już nie jest - zdaniem PiS - informacja publiczna. Watchdog złożył do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargę na decyzję partii.

Działalność Sieci Obywatelskiej skrytykowała na Facebooku prof. Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS pytała: „Co to jest jakaś bezczelna 'sieć obywatelska WATCHDOG'? Kto daje im zlecenia na prawicę? Kto finansuje? Gdzie te 'PSY' spały przez ostatnie 8 lat?”

fot. facebook.com

Wpis posłanki szybko podłapali internauci. I, nieoczekiwanie, wpłynął on na zwiększenie zainteresowania Siecią Obywatelską, o czym Watchdog poinformował na Twitterze. Media już mówią o "efekcie Pawłowicz".

fot. twitter.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • PO-hańba i Wstyd!!! 2016-09-25 20:17:12
  Do stara szkoła: Czy wy z PO robicie wszystko co wam Merkel i Bruksela kaze? Ladnie zdradziliscie Polske i Polakow w Brukseli. Zdradziliscie rowniez sojusznikow z Grupy wyszechradzkiej. na to jest artykul kodeksu karnego 129 o zdradzie dyplomatycznej. Trybunal Stanu dla POwcow a nie sejm
 • Przemyślida 2016-02-04 23:18:49
  Do spragniony123: Psy jedzą z miski a nie z koryta. Proszę o tym przypomnieć propagandzistom Demokratycznej Większości. Nawet płatne trolle powinny szanować fakty.
 • stara szkoła 2016-02-04 22:24:32
  W dzieciństwie mnie uczono, że "kto się przezywa sam się tak nazywa" . A czy Was - PISOWCY nikt nie nauczył kultury????
 • spragniony123 2016-02-04 20:37:11
  Coraz więcej kundlów a nie psów budzi się i skowycze .Pewnie zgłodniały bo ktoś koryto im przewróciłREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA