REKLAMA

Krzysztof Sobolewski kandydatem na przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS

  • Autor: pt/pap
  • 27 stycznia 2018 12:09
Krzysztof Sobolewski kandydatem na przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski jest kandydatem na przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS (fot.pis.org)

Krzysztof Sobolewski jest kandydatem na przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek w sobotę na Twitterze.

W sobotę w siedzibie partii na ul. Nowogrodzkiej zebrała się Rada Polityczna PiS; Rada ma m.in. wybrać nowego szefa Komitetu Wykonawczego PiS w miejsce Joachima Brudzińskiego, który na początku roku objął funkcję szefa MSWiA.

Szef klubu PiS Ryszard Terlecki przed rozpoczęciem Rady powiedział dziennikarzom, że wybór nowego szefa Komitetu Wykonawczego będzie najważniejszym punktem spotkania. "Będziemy (mieli) też wątek samorządowy, bo przygotowujemy się do wielkiej kampanii samorządowej" - podkreślił.

Posiedzenie Rady rozpoczęło się od wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Cała Rada, łącznie z wystąpieniem szefa Prawa i Sprawiedliwości jest zamknięta dla mediów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA