REKLAMA

Kukiz'15 będzie bronić Macierewicza? Kukiz: To jeden z najlepszych ministrów

 • Autor: GP
 • 23 czerwca 2016 10:35
Kukiz'15 będzie bronić Macierewicza? Kukiz: To jeden z najlepszych ministrów Paweł Kukiz i jego zwolennicy w czasie happeningu. (fot.:facebook.com/KlubPoselskiKukiz15)

• Paweł Kukiz chwali PiS, i deklaruje poparcie dla działań proobronnych tej partii.
• Polityk dobrze ocenia ministra Antoniego Macierewicza i nie widzi powodów jego odwoływania.

Paweł Kukiz argumentował, dlaczego ocenia dobrze Antoniego Macierewicza. W rozmowie porannej w TVN 24, w czwartek (23 czerwca) poseł dał do zrozumienia, że w kwestii bezpieczeństwa po drodze mu z PiS.

- Jeśli chodzi o bezpieczeństwo państwa, można mnie nazwać jawną opcją PiS-owską. Dlatego, że jest to pierwsza opcja polityczna, która przykłada bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa państwa - wygłosił Kukiz. - Poprzednia władza to bezpieczeństwo demontowała.

Wobec nadchodzącego wniosku o votum nieufności dla Antoniego Macierewicza, Kukiz docenił działania ministra i powiedział wprost, że nie ma przesłanek, by źle oceniać jego pracę.

- To jest śmieszny pomysł. Dlatego, że jak na razie minister Macierewicz to jest jeden z najlepszych, których ja pamiętam od 1989 roku.

Klub parlamentarny Kukiz'15 ma w Sejmie 36 posłów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • martin 2016-06-26 12:05:41
  Do Sowa: Odezwal sie znawca polityki i pokoju , aby byl pokoj nalezy zwalczyc przeciwnikow .
 • Sowa 2016-06-26 10:11:16
  Panie Kukiz weź pan swoich posłów i rodziny oraz wspaniałego Macierewicza i jedźcie do Iraku lub Libii walczyć osobiście z ISIS. Wtedy pan poznasz tego człowieka- o ile wrócisz pan w całości do kraju. Większość Polaków ma dość wojen i kłótni-chcą spokoju,pracy i rzetelnych informacji oraz historii opartej na faktach a nie politycznych insynuacjach. Polska winna współpracować ze wszystkimi sąsiadami i nie wtrącać się w żadne konflikty,szczególnie wywoływane przez USA.
 • Tomi 2016-06-23 11:05:26
  Paweł mówi jak jest i dlatego ma mój głosREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA