REKLAMA

Kukiz’15 chce referendum ws. przyjęcia przez Polskę uchodźców

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 21 stycznia 2016 20:23
Kukiz’15 chce referendum ws. przyjęcia przez Polskę uchodźców Ruch Kukiz’15 na swojej stronie zachęca także do zbierania podpisów w sprawie organizacji referendum dotyczącego uchodźców (fot. dzienreferendalny.pl)

Stop „uchodźcom”! Ruch Kukiz’15 uruchomił stronę internetową, na której zachęca do zbierania podpisów w sprawie organizacji referendum dotyczącego przyjęcia przez Polskę uchodźców.

„Gospodarzem w Polsce nie jest obecna, ani żadna inna władza, tylko Obywatele. To Obywatele powinni decydować czy i kogo przyjmiemy do naszej Ojczyzny” – czytamy na stronie dzienreferendalny.pl.

To uruchomiona przez ruch Kukiz’15 strona, na której można opowiedzieć się za przyjęciem przez Polskę uchodźców w ramach systemu relokacji w Unii Europejskiej lub przeciw temu pomysłowi.

Ruch Kukiz’15 na swojej stronie zachęca także do zbierania podpisów w sprawie organizacji referendum dotyczącego uchodźców.

„Pomóż nam zorganizować referendum w tej sprawie. Razem zmusimy władzę do zmiany decyzji o przyjęciu imigrantów przez Polskę”. 

Formularz potrzebny do zbierania podpisów można pobrać ze strony ruchu. Wypełniony należy przesłać na adres biura poselskiego Pawła Kukiza lub przekazać bezpośrednio posłowi Kukiz’15, urzędującego w konkretnym mieście.

„Nieważne czy zbierzesz 20 czy 300 podpisów. Każdy podpis się liczy. Sąsiedzi, znajomi – wszyscy pełnoletni obywatele Polski mogą się podpisać”  - informuje Kukiz’15.

fot. twitter.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • spragniony123 2016-01-22 20:56:19
    Chcą Niemcy jeszcze więcej demokracji w Polsce, czemu nie .Popieram referendum Żądam referendum .Żaden rząd nie może decydować sam w sprawie przyszłości mojej ojczyzny i moich wnuków w tak ważnej sprawie jak przyszłe losy Rzeczpospolitej.Powinien zadecydować naródREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA