REKLAMA

Lech Wałęsa chce aresztować 15 osób. W tym ojca Rydzyka

 • Autor: MIW
 • 17 lipca 2017 10:32
Lech Wałęsa chce aresztować 15 osób. W tym ojca Rydzyka Lech Wałęsa. (fot. youtube.com)

- Aby uchronić Ojczyznę od wojny domowej, trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy, w tym polityka Rydzyka – tak napisał na swoim facebookowym profilu Lech Wałęsa. I – jak można się było spodziewać – wywołał nim lawinę komentarzy.

Część internautów popiera Wałęsę, część nie zostawia na nim suchej nitki, a on sam nie ułatwia „interpretacji” swoich własnych słów.

- Ja tym zdaniem powiedziałem tylko, że może być i taka sytuacja i decydenci muszą wiedzieć, kogo i ilu należy unieszkodliwić. Tu należy dobrze przewidywać i co możliwe przygotować. By koszty i straty były minimalne – stwierdza w komentarzu do swego posta były prezydent.

Przypomnijmy, że Lech Wałęsa 8 lipca trafił na oddział kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku wobec problemów z krążeniem. Opuścił szpital w środę (12.07). W związku z tym nie wziął ani udziału w kontrmiesięcznicy smoleńskiej w Warszawie (10.07), ani we wczorajszych protestach przeciwko nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Jak stwierdził kilka dni temu w rozmowie z Gazetą Wyborczą lekarze zabronili mu „tego typu aktywności”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • bjwiel 2017-07-19 21:52:10
  Agent "Bolek" próbuje mieszać, kryć się itd. Człowiek bez twarzy i HONORU. Tfu.
 • tabran 2017-07-17 21:01:09
  Do byłemupsychologa: Pora na następny etap kuracji, bo obecna nieskuteczna, po czym zmień nick na "byłem u psychiatry". Jeżeli i to okaże sie nieskuteczne, to nastepny nick winien brzmieć "jestem na oddziale zamkniętym".
 • byłemupsychologa 2017-07-17 13:37:38
  Bolek Wałęsa, niech najpierw odda, politycznie przyznaną mu, Nagrodę Nobla a potem niech się zgłosi prosto do więzienia aby odpokutować i przeprosić Polaków za te wszystkie lata kiedy był przy władzy i okłamywał Naród Polski. Potem dopiero niech sadza do więzienia wyimaginowanych wrogów. A tak w ogóle, to niech się najpierw zgłosi na konsultacje do psychologów i psychiatrów, to ma szansę uniknąć odsiadki w swojej sprawie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA