REKLAMA

Lech Wałęsa: nie jestem zaskoczony wynikiem wyborów

  • Autor: Parlamentarny.pl (Jerzy Dudała)
  • 26 października 2015 12:18
Lech Wałęsa: nie jestem zaskoczony wynikiem wyborów Za dużo popsuć się nie da. Zresztą środowisko przedsiębiorców też będzie obserwować to, co będzie przeprowadzane w sferze gospodarczej - mówi Lech Wałęsa, były prezydent Fot. PTWP (Piotr Waniorek)

Zaskoczony wynikiem tych wyborów do parlamentu nie jestem. Czas pokaże, jakie decyzje będą podejmowane - zaznacza w rozmowie z portalem wnp.pl Lech Wałęsa, były prezydent.

Czy wyniki wyborów parlamentarnych są dla Pana zaskoczeniem?

- Nie, nic mnie w nich nie zaskoczyło. W ogóle demokracja w świecie przeżywa kryzys. I to się różnie układa.

Zobaczymy, jak będzie. Gdyby nie było tego typu sytuacji, jak teraz w Polsce po wyborach parlamentarnych, oznaczałoby to, że nie ścierają się różne poglądy.

Czego spodziewa się Pan w gospodarce po tych ostatnich wyborach parlamentarnych?

- Za dużo popsuć się nie da. Zresztą środowisko przedsiębiorców też będzie obserwować to, co będzie przeprowadzane w sferze gospodarczej.

Zobaczymy, jakie decyzje będą podejmowane. Jeżeli to będą decyzje dobre, to w porządku, wtedy nie będzie trzeba krytykować.

Może być natomiast niesmacznie, mogą być nieładne zachowania, pewnie będą nas wyśmiewać.

Natomiast powtórzę: zaskoczony wynikiem tych wyborów do parlamentu nie jestem. Czas pokaże, jakie decyzje będą podejmowane. Na razie, jak to się mówi: „poszły konie po betonie”. I zobaczymy, jak będzie dalej.

Rozmawiał: Jerzy Dudała

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • glewe 2015-10-27 14:30:34
    Jak wiedziałeś, to nie mogłeś gęby otworzyć Dyziu-Bolku!
  • POLAK 2015-10-27 07:38:19
    co taki bolek , który podpisał zdradę w Magdalence i przy ubecko-esbeckim "okrągłym stole" - może wiedzieć o polityce - żenadaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA