REKLAMA

Leszek Miller jest zbulwersowany usuwaniem flag UE

  • Autor: GP
  • 25 listopada 2015 14:09
Leszek Miller jest zbulwersowany usuwaniem flag UE Leszek Miller w dniu wstąpienia Polski do UE w Kancelarii Premiera (fot.twitter.com)

Wczorajsza "flagowa" decyzja premier Beaty Szydło doczekała się krytyki z lewej strony sceny politycznej. Leszek Miller zwrócił uwagę, że po 11 latach obecności flag UE przy Alejach Ujazdowskich, błędem jest ich usuwanie.

Na konferencji prasowej w Sejmie Leszek Miller ustosunkował się do tematu flag UE w kancelarii polskiego rządu.


Źródło: twitter.com

Leszek Miller przypomniał, że w 2004 roku, flagi zawitały do kancelarii 1 maja, dokładnie w dniu przystąpienia Rzeczpospolitej do Wspólnoty. On sam wówczas wstawiał je do sali obrad rządu. Były premier, polityk SLD jest zawiedziony obrotem spraw po 11 latach. Premier Beata Szydło usunęła flagi z sali spotkań z dziennikarzami.

Źródło: twitter.com

Wczoraj, na pierwszej konferencji prasowej, po posiedzeniu rządu, Beatę Szydło zapytano dlaczego z sali, w której zazwyczaj odbywają się spotkania z dziennikarzami zniknęły flagi UE. Premier ustosunkowała się do tej zmiany:

- Biało-czerwone flagi będą tłem konferencji prasowych po posiedzeniach rządu - oświadczyła w odpowiedzi na to pytanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • troll 2015-11-27 21:25:50
    Panie Leszku , czego oczekuje Pan po zorganizowanej grupie przestępczej jaką jest PiS. Skoro ułaskawia się przestępców, w sektorze rolniczy powierza się jako szefowa AR człowieka , który oskarżony jest o łapówkarstwo to zasadne jest nazwanie PiS-u organizacją przestępczą.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA