REKLAMA

Łukasz Gibała z kandydatmi do Senatu

  • Autor: WGK
  • 18 września 2015 15:23
Łukasz Gibała z kandydatmi do Senatu Łukasz Gibała prezentuje kandydatów do Senatu

Łukasz Gibała, niezrzeszony poseł z Krakowa, były członek PO i kandydat na prezydenta Krakowa, w ramach KKW Niezależni do Senatu, zarejestrował kandydatów do Senatu.

O mandat będą ubiegać się krakowscy przedsiębiorcy: Leszek Pawłowicz i Jerzy Poźniak oraz sam Łukasz Gibała. Każdy z nich w innym okręgu. Pierwszy staruje w powiatach krakowskim, miechowskim i olkuskim; drugi w północnym Krakowie, a Łukasz Gibała w południowym.

Niezależnych do Senatu łączy to, że byli lub wciąż są przedsiębiorcami. Łukasz Gibała był dwukrotnie wybierany na posła - w 2007 i 2011 z list PO. Jerzy Poźniak jest działaczem społecznym, a Leszek Pawłowicz - ekspertem w dziedzinie energetyki atomowej - informuje krakowska Gazeta Wyborcza.

Łukasz Gibała, doktor filozofii, polityk i przedsiębiorca, kieruje stowarzyszaniem Logiczna Alternatywa i zamierza wystawić własnych kandydatów w wyborach samorządowych w 2018 roku. Zamierza też zgłosić kandydata na prezydenta Krakowa.

Jednym z kluczowych celów Łukasza Gibały jest walka ze smogiem. Startując w ostatnich wyborach jako kandydat na prezydenta miasta zajął trzecie miejsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA