REKLAMA

Majszczyk: W projekcie budżetu na 2017 r. są pieniądze na bary mleczne

  • Autor: PAP/JS
  • 19 października 2016 19:45
Majszczyk: W projekcie budżetu na 2017 r. są pieniądze na bary mleczne Są zaplanowane środki na dopłaty do barów mlecznych (fot. minrol.gov.pl)

W projekcie budżetu na 2017 r. przewidziano pieniądze na dopłaty do barów mlecznych - zapewniła w Sejmie wiceminister finansów Hanna Majszczyk.

Wiceminister odpowiadała na pytania posłów dotyczące projektu ustawy budżetowej na 2017 r. Pytanie o brak środków na dopłaty do barów mlecznych zadał poseł PO Janusz Cichoń, były wiceminister finansów.

Czytaj też: Morawiecki: Pod koniec roku możliwa pozytywna inflacja

Majszczyk zapewniła, że są zaplanowane środki na dopłaty do barów mlecznych. Wyjaśniła, że "środki na ten cel zostały zaplanowane w rezerwie celowej". "Umieszczenie ich w rezerwie celowej będzie pozwalało na bardziej elastyczne wykorzystywanie, bo na przestrzeni ostatnich lat wykorzystanie tych środków było na bardzo różnym poziomie" - tłumaczyła.

Tymczasem, gdy były sztywno określone, mówiła, nie mogłyby być wykorzystane na inne cele. Umieszczenie ich w rezerwie celowej stworzy taką możliwość - dodała Majszczyk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA