REKLAMA

Mapa bezpieczeństwa i porządku publicznego: MSWiA konsultuje zagrożenia w kraju i potrzeby policji

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl/JS
  • 08 lutego 2016 17:30
Mapa bezpieczeństwa i porządku publicznego: MSWiA konsultuje zagrożenia w kraju i potrzeby policji Konsultacje w Komendzie Miejskiej w Suwałkach (fot.mswia.gov.pl)

• W całym kraju trwają konsultacje dotyczące mapy bezpieczeństwa wprowadzanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
• Mapa, która będzie wskazywała miejsca szczególnie niebezpieczne, powstanie na szczeblu powiatowym, wojewódzkim oraz krajowym.
• Niewykluczone, że niektóre zlikwidowane kilka lat temu posterunki policji zostaną przywrócone.

W Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się konsultacje w sprawie mapy bezpieczeństwa wprowadzanej przez rząd. Na spotkaniu z inicjatywy starosty Małgorzaty Tudaj oraz p.o. komendanta powiatowego Wiktora Chałupy omawiano projekt z przedstawicielami służb oraz dyrektorami jednostek. Przybyli na nie m.in. reprezentanci Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Straży Miejskiej oraz wydziałów zarządzania kryzysowego.

Podobne spotkania mają miejsce w całym kraju.

- Chcemy jak najlepiej rozpoznać zagrożenia, jakie występują w różnych miejscach w Polsce – mówił wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński, otwierając proces konsultacji  w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach.

Czytaj całość na portalsamorzadowy.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA