REKLAMA

Marek Jurek znów rozwodzi się z PiS

  • Autor: PAP/rs
  • 08 maja 2018 07:04
Marek Jurek znów rozwodzi się z PiS Prezes Prawicy Rzeczpospolitej Marek Jurek jest eurodeputowanym dzięki startowi z listy PiS. (Fot. marekjurek.pl)

Prawica Rzeczpospolitej idzie do wyborów z Kukiz'15. Czy zaszkodzi to partii Jarosława Kaczyńskiego?

"Rzeczpospolita" przypomina, że prezes Prawicy Rzeczpospolitej Marek Jurek jest eurodeputowanym dzięki startowi z listy PiS. Członek jego partii Jan Klawiter, kandydując z listy PiS, został z kolei posłem.

Na tym jednak kończy się historia wspólnych startów. Z ustaleń "Rzeczpospolitej" wynika, że do wyborów samorządowych Prawica Rzeczpospolitej pójdzie z Kukiz'15 - pisze gazeta.

Jak informuje gazeta, Prawica Rzeczpospolitej tym razem nie podpisze porozumienia koalicyjnego, a współpraca z Kukiz'15 będzie opierała się na zasadach dżentelmeńskich.

Dlaczego wybór padł akurat na ugrupowanie byłego rockmana? "Już w 2010 roku Paweł Kukiz wspierał Marka Jurka w wyborach prezydenckich" - mówi cytowany przez "Rz" poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Laura Miletich 2018-05-10 05:58:15
    Panie Jurek ,czy nie lepiej przejsc spokojnie na emeryture a nie pomagac opozycji w oslabianiu Rzadu i Kraju.Nie sadze ,ze bedzie teraz mogl Pan spac spokojnie ,sumienie bedzie dreczyc i na co to Panu bylo potrzebne odzieranie samego siebie z godnosci,przykre to ale prawdziwe-zal mi PanaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA