REKLAMA

Mateusz Morawiecki: Rozpoczniemy wielki projekt "Przyjazna Polska"

  • Autor: PAP/JS
  • 12 grudnia 2017 17:48
Mateusz Morawiecki: Rozpoczniemy wielki projekt "Przyjazna Polska" "Chciałbym, żeby wyjście do sklepu starszej osoby nie było wyprawą czy biegiem na 3000 metrów z przeszkodami" - dodał premier (fot. pixabay.com)

Seniorom i emerytom będziemy nadal pomagać w najróżniejszy sposób, dlatego rozpoczniemy wielki projekt "Przyjazna Polska", który usunie bariery infrastrukturalne i prawne - zapowiedział w expose premier Mateusz Morawiecki.

Podkreślił, że rząd nadal będzie pomagał seniorom i emerytom w najróżniejszy sposób. "Dlatego rozpoczniemy wielki projekt Przyjazna Polska, projekt na kolejnych kilka lat, który usunie bariery infrastrukturalne i prawne, utrudniające pełną integrację całego polskiego społeczeństwa" - powiedział Morawiecki.

"Chciałbym, żeby wyjście do sklepu starszej osoby nie było wyprawą czy biegiem na 3000 metrów z przeszkodami" - dodał premier. Zaznaczył, że szacunek dla starszych "pomoże w pełni czerpać z ich doświadczenia i włączać ich w życie codzienne".

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA