REKLAMA

Mazurek komentuje słowa Scheuring-Wielgus. "PiS zmienia Polskę"

  • Autor: PAP/KDS
  • 03 marca 2018 17:05
Mazurek komentuje słowa Scheuring-Wielgus. "PiS zmienia Polskę" Beata Mazurek na słowa posłanki z "N" odniosła się na Twitterze. (fot. Facebook/Beata Mazurek)

Partia Jarosława Kaczyńskiego (PiS) w przeciwieństwie do Nowoczesnej zmienia Polskę i naprawia lata zaniedbań - napisała w sobotę na Twitterze wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek (PiS). W ten sposób odniosła się do słów Joanny Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej, która nazwała lidera PiS "przestraszonym starszym panem".

Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus w wywiadzie opublikowanym w sobotę w portalu WysokieObcasy.pl opowiedziała o swoim spotkaniu z liderem PiS Jarosławem Kaczyńskim: - Przez moment mogłam mu się przyjrzeć z bliska. Zobaczyłam przestraszonego starszego pana, któremu drży każdy mięsień twarzy. Jego mit upadł.

Do tych słów odniosła się w sobotę na Twitterze wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek: - Jedna z posłanek opozycji mówi o JK ze to przestraszony starszy pan.Te chore wynurzenia nie są nawet zabawne.Partia której liderem jest Jarosław Kaczyński zmienia Polskę i naprawia lata zaniedbań;partia tej Pani balansuje na granicy progu i nie robi nic.Tyle w temacie.

Z sondażu Instytutu Badań Społecznych i Rynkowych (IBRiS) przeprowadzonego 26 lutego br. wynika, że na PiS w najbliższych wyborach zagłosowałoby 40,6 proc. respondentów, na PO - 22,4 proc., na SLD - 7 proc., na Kukiz'15 - 6,7 proc., na PSL - 6,1 proc. Oddanie głosu na Nowoczesną zadeklarowało 3,6 proc. badanych, na Partię Razem 3,2 proc., a 1,2 proc. na Wolność. Jak wynika z badania, 9,1 proc. ankietowanych nie wie na kogo oddałoby głos. Pozostałe partie znalazły się poniżej progu wyborczego. Przedstawione przez IBRiS wyniki uwzględniają osoby niezdecydowane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA