REKLAMA

Minister Anna Zalewska zaprasza rodziców sześcio- i siedmiolatków na spotkanie w MEN

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 29 lutego 2016 14:20
Minister Anna Zalewska zaprasza rodziców sześcio- i siedmiolatków na spotkanie w MEN MEN zapowiada więcej podobnych spotkań. Terminy zostaną podane wkrótce (fot. Twittrer Marek Perpenna)

• Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza rodziców, szczególnie sześcio- i siedmioletnich dzieci, do udziału w spotkaniu z minister  Anną Zalewską oraz ekspertami MEN.
• "Zachęcamy tych, którzy mają wątpliwości związane z rekrutacją swoich dzieci do szkół i przedszkoli. Wspólnie odpowiemy na Państwa pytania" - zachęca resort.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 1 marca, o godz. 17.00 w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej (Al. Szucha 25, w sali nr 102, I piętro).

"Z uwagi na kwestie organizacyjne nie możemy wszystkich Państwa zaprosić na spotkanie w jednym terminie. Dlatego chcemy, aby takich spotkań w MEN było kilka. O kolejnych terminach będziemy informować Państwa na bieżąco" - informuje resort.

Rodzice, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, powinny zgłosić taką chęć za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA