REKLAMA

Minister rodziny, prezydent i marszałek złożyli życzenia z okazji Dnia Matki

  • www.pulshr.pl
  • Autor: PulsHR.pl (GP)/AT
  • 26 maja 2017 11:27
Minister rodziny, prezydent i marszałek złożyli życzenia z okazji Dnia Matki Minister rodziny, prezydent i marszałek złożyli życzenia z okazji Dnia Matki (fot.mpips.gov.pl)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, prezydent Andrzej Duda i marszałek Senatu Stanisław Karczewski złożyli życzenia z okazji Dni Matki.

W międzynarodowy Dzień Matki na stronach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie zabrakło życzeń od Elżbiety Rafalskiej. Minister podkreśla, jak ważna jest rola matki, jest wręcz "nie do przecenienia". Swoje dodają też prezydent i marszałek Senatu.

Elżbieta Rafalska

W krótkim wpisie na stronie ministerstwa można przeczytać ciepłe życzenia dla wszystkich Polek, które doczekały się potomstwa. Elżbieta Rafalska życzy polskim mamom ciepła, życzliwość, spokoju i bezpieczeństwa.

- Te wartości płynące z matczynej miłości są szczególnie cenione przez dzieci bez względu na ich wiek - pisze w notatce na stronie ministerstwa Rafalska. - Tempo życia i natłok rozmaitych obowiązków sprawiają jednak, że niewystarczająco często pamiętamy o dziękowaniu Mamom za ich troskę o dzieci i rodzinę.

Andrzej Duda

Życzenia złożył też Andrzej Duda. Prezydent, mimo obowiązków dyplomatycznych podpisał życzenia, w których czytamy:

- Znając z własnego doświadczenia trud rodzicielski, życzymy Paniom wielu sił, cierpliwości, spokoju i pogody ducha na każdy dzień. Dzieci to wielka radość, ale i wielka odpowiedzialność. Wielkie szczęście, ale i wielkie zadanie. Wielkie wyrzeczenia, ale i wielka satysfakcja. Właściwie wszystko, co związane z dziećmi, wydaje się wielkie - nawet kiedy one same są jeszcze małe.

Stanisław Karczewski

W Dzień Matki także Marszałek Senatu Stanisław Karczewski nie zapomniał o kobietach, które wychowują dzieci.

- Matka to pierwszy, wytrwały przyjaciel - mówił w zamieszczonym na Twitterze materiale filmowym polityk. - Matkom chcę serdecznie podziękować: za troskliwość, za opiekę i serce, i za miłość. Życzę też wiele satysfakcji, uśmiechu. Wszystkiego najlepszego - powiedział Stanisław Karczewski.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA