REKLAMA

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego będzie szkolić z pozyskiwania funduszy

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl
  • 10 czerwca 2016 12:18
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego będzie szkolić z pozyskiwania funduszy Na szkolenia zaprasza Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, udział jest bezpłatny (fot. Lukas Plewnia/Wikipedia/CC BY-SA 2.0)

• Warszawa, Kraków, Wrocław i Gdańsk – w tych miastach odbędą się szkolenia dotyczących zasad przygotowania wniosków o dofinansowanie w ramach VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.
• Na szkolenia zaprasza Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, udział jest bezpłatny.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących zasad przygotowania wniosków o dofinansowanie w ramach VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury, Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Szkolenia mają na celu przekazanie potencjalnym beneficjentom niezbędnych informacji do prawidłowego przygotowania wniosku aplikacyjnego w zakresie: procedur związanych z przygotowaniem wniosku aplikacyjnego; zmian w przepisach dotyczących zamówień publicznych wprowadzonych dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. oraz ze zmianami proponowanymi w projekcie nowelizacji ustawy Pzp.; obszaru dotyczącego zmian klimatu, ich łagodzenia i przystosowania do tych zmian oraz odporności na klęski żywiołowe.

Czytaj całość tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA