REKLAMA

Ministerstwo narażone na ataki terrorystyczne?

  • Autor: AT
  • 23 listopada 2015 12:04
Ministerstwo narażone na ataki terrorystyczne? Na stronach internetowych resortu można więc znaleźć najważniejsze informacje o głównej siedzibie (Gmach MSW przy ulicy Rakowieckiej(fot. Lukasz2/wikipedia/CC BY-SA 3.0)

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ujawnia na swoich stronach informacje, które mogą pomóc w organizacji zamachów.

Od kliku lat ministerstwo remontuje swoją siedzibę przy ul. Batorego. Chodzi głównie tzw. blok F, gdzie jak mówi Jerzy Dziewulski, były szef ochrony prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego "jest wszystko, co najważniejsze, całe kierownictwo resortu". MSW publikuje pełną dokumentację przetargową w związku z zamówieniami. Nie usuwa jej jednak po zakończeniu prac - pisze "Rzeczpospolita".

Na stronach internetowych resortu można więc znaleźć najważniejsze informacje o głównej siedzibie: rzuty pięter, w tym gabinetu ministra, informacje o położeniu kamer monitoringu, a nawet szczegóły wyposażenia toalet.

Dziewulski ostrzega na łamach "Rzeczpospolitej", że takie zachowanie urzędników może przynieść tragiczne konsekwencje.

- Elementem pracy wszystkich organizacji terrorystycznych jest rozpoznanie. My im to wykładamy na stół. Skoro wiedzą, za którym oknem pracuje minister, czego potrzebują więcej? – pyta Jerzy Dziewulski w "Rzeczpospolitej".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA