REKLAMA

Ministerstwo sportu szuka partnerów do nowej akcji

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 14 lipca 2016 12:39
Ministerstwo sportu szuka partnerów do nowej akcji Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowuje pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” (fot.:msport.gov.p)

• Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowuje pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r.
• Rozpoczyna rekrutację partnerów akcji.

Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

- „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy - informuje resort Witolda Bańki.

Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju.

Udział w akcji mogą wziąć:

- obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne),

- obiekty gastronomiczne (restauracje),

- muzea, skanseny, obiekty kultury,

- obiekty sportowo-rekreacyjne

- przewoźnicy,

- usługodawcy turystyczni.

Lista partnerów akcji zostanie zamieszczona na witrynie MSiT w połowie sierpnia br. Aby wziąć udział w akcji, należy zaakceptować regulamin (do pobrania na stronie resortu) i przekazać ofertę promocyjną na adres kontakt@polskazobaczwiecej.pl do 31 lipca 2016 r.

Promocja akcji będzie prowadzona od II poł. sierpnia br. na witrynach internetowych i profilach mediów społecznościowych Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej oraz w innych mediach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA