REKLAMA

MRPiPS nagrodzi najlepszych pracowników socjalnych

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl
  • 04 maja 2016 19:31
MRPiPS nagrodzi najlepszych pracowników socjalnych Każdego roku, z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, obchodzonego 21 listopada przyznawane są nagrody (for.mrpips.gov.pl)

• W Dniu Pracownika Socjalnego zostaną przyznane nagrody specjalne Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.
• Z wnioskiem o nagrodę mogą wystąpić przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, organów administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych, działających w zakresie pomocy społecznej.

Jak informuje MRPiPS wnioski o nagrody specjalne należy składać w Wydziałach Polityki Społecznej Urzędów Wojewódzkich do dnia 31 lipca 2016 r.

Nagrody Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne osiągnięcia i nowatorskie rozwiązania w pomocy społecznej przyznawane są w kategorii indywidualnej - dla pracowników socjalnych oraz w kategorii zespołowej - dla zespołu osób i jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, organizacji społecznych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. 2015, poz. 163 z późn. zm.).

Szczegółowe informacje na stronie resortu pomocy społecznej.

Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony jest 21 listopada.

Cały artykuł w PortalSamorzadowy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA