REKLAMA

MSWiA: Minister Brudziński na bieżąco informowany w związku z przechodzącym nad Polską orkanem Fryderyk

  • Autor: JS
  • 18 stycznia 2018 23:08
MSWiA: Minister Brudziński na bieżąco informowany w związku z przechodzącym nad Polską orkanem Fryderyk Jutro (19 stycznia) w godzinach porannych premier Mateusz Morawiecki i szef MSWiA Joachim Brudziński odbiorą meldunki na temat aktualnej sytuacji pogodowej w kraju od szefów poszczególnych służb. (fot. pixabay.com)

Szef MSWiA Joachim Brudziński jest na bieżąco informowany w związku z przechodzącym nad Polską orkanem "Fryderyka" - podało ministerstwo w komunikacie.

Jak zaznaczono, minister jest w stałym kontakcie z komendantem głównym Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadierem Leszkiem Suskim, komendantem głównym Policji nadinspektorem Jarosławem Szymczykiem, szefem RCB Markiem Kubiakiem oraz wojewodami. - Szef MSWiA jest na bieżąco informowany o sytuacji w województwach, nad którymi przechodzi orkan "Fryderyka". Minister Joachim Brudziński na bieżąco przekazuje informacje premierowi Mateuszowi Morawieckiemu - informuje resort.

Jutro (19 stycznia) w godzinach porannych premier Mateusz Morawiecki i szef MSWiA Joachim Brudziński odbiorą meldunki na temat aktualnej sytuacji pogodowej w kraju od szefów poszczególnych służb.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA