REKLAMA

MSWiA: Można łatwiej sprawdzić kto posiada koncesję na handel bronią

  • Autor: PAP/JS
  • 02 sierpnia 2017 16:47
MSWiA: Można łatwiej sprawdzić kto posiada koncesję na handel bronią Baza danych będzie na bieżąco aktualizowana (fot. pixabay.com)

Resort spraw wewnętrznych i administracji uruchomił elektroniczny spis przedsiębiorców, którzy posiadają koncesję na wytwarzanie lub obrót bronią i materiałami wybuchowymi. Obecnie w bazie znajduje się ponad 1,5 tys. podmiotów - poinformowało MSWiA.

Do działającego od 1 sierpnia rejestru wpisano wszystkie polskie podmioty, które mają ważną lub cofniętą koncesję. Dane są zaprezentowane w skrótowy sposób, a dzięki wyszukiwarce można odnaleźć danego przedsiębiorcę według różnych kategorii, m.in. numeru koncesji, nazwy przedsiębiorstwa czy jego adresu.

"Baza danych będzie na bieżąco aktualizowana. Będzie ona przydatna przede wszystkim dla przedsiębiorców działających w tej gałęzi przemysłu, ale zawarte w niej informacje będą dostępne dla wszystkich obywateli" - poinformowało MSWiA.

"Rejestr przedsiębiorców posiadających koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej na wytwarzanie i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym" znajduje się na stronie - https://bip.mswia.gov.pl/bip/form/159,Rejestr-przedsiebiorcow-posiadajacych-koncesje-na-wykonywanie-dzialalnosci-gospo.html. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA