REKLAMA

MSWiA rozwiąże problem chuligaństwa?

  • Autor: JS
  • 03 listopada 2016 17:51
MSWiA rozwiąże problem chuligaństwa? Minister Mariusz Błaszczak jednoznacznie podkreślił, że policja stosuje politykę "zero tolerancji dla chuligaństwa" (fot. MSWiA)

- Zależy nam na tym, aby wyeliminować chuligaństwo, ale kluby powinny poważnie traktować swoje zobowiązania. Z naszej strony jest pełna wolna współdziałania – mówił na antenie TVN24 minister Błaszczak.

Minister poinformował, że policja czuwa nad bezpieczeństwem i reaguje w razie kryzysu, jednak nie jest organizatorem komercyjnych przedsięwzięć jakimi są mecze.

- Ten problem należy rozwiązać na poziomie PZPN i klubów – stwierdził szef MSWiA – Policja nie jest organizatorem meczów piłki nożnej. Za to odpowiedzialny jest klub.

Minister jednoznacznie podkreślił, że policja stosuje politykę "zero tolerancji dla chuligaństwa". Zaznaczył przy tym, że traktowanie wszystkich kibiców jako chuliganów jest krzywdzące. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA