REKLAMA

MSZ szuka wolontariuszy do obsługi szczytu NATO w Warszawie

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 21 stycznia 2016 18:54
MSZ szuka wolontariuszy do obsługi szczytu NATO w Warszawie Oficjalna prezentacja loga szczytu NATO w Brukseli (fot. msz.gov.pl)

• Ministerstwo Spraw Zagranicznych poszukuje kandydatów na wolontariuszy do obsługi szczytu NATO.
• Szczyt odbędzie się 8 i 9 lipca 2016 roku w Warszawie.
• Udział w wolontariacie jest bezpłatny, zostanie zakończony wydaniem przez MSZ stosownego zaświadczenia.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poszukuje kandydatów na wolontariuszy do obsługi szczytu NATO, który odbędzie się 8 i 9 lipca 2016 roku w Warszawie.

 

Jak czytamy na stronie MSZ, kandydat powinien posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (najlepiej potwierdzonej certyfikatem) oraz znajomość drugiego języka obcego na poziomie komunikatywnym (preferowany język francuski).

Wśród wymagań dodatkowych pojawiły się: doświadczenie w przygotowaniu i realizacji spotkań (opcjonalnie konferencji, wizyt i innych przedsięwzięć o znacznej liczbie uczestników), komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i nieoczekiwanych, dyspozycyjność.

fot. twitter.com

Podstawą współpracy pomiędzy wolontariuszem a MSZ będzie porozumienie zgodne z ustawą o wolontariacie. Wolontariusze zostaną w nim zobowiązani do odbycia 3-dniowych szkoleń w maju br. oraz uczestniczenia w pracach związanych z przygotowaniem i realizacją szczytu NATO (termin 4-9 lipca br.; obsługa będzie dot. m.in. obsługi punktów informacyjnych na lotnisku, w hotelach, w Centrum Prasowym, wsparcia oficerów łącznikowych itp.).

Udział w wolontariacie jest bezpłatny, zostanie zakończony wydaniem przez MSZ stosownego zaświadczenia.

Zainteresowani mają czas do 12 lutego na wysłanie swojego zgłoszenia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA