REKLAMA

Nie wszystkim się to podoba, prezydent Nowej Soli na manifestacji KOD

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorządowy.pl
  • 15 marca 2016 15:54
Nie wszystkim się to podoba, prezydent Nowej Soli na manifestacji KOD Wadmi Tyszkiewicz na manifestacji KOD (fot.facebook.com)

• Prezydent Nowej Soli, Wadim Tyszkiewicz pochwalił się udziałem w manifestacji KOD.
• Tym razem wpis lubianego i popularnego samorządowca wywołał gorącą dyskusję.

Prezydent Nowej Soli, Wadim Tyszkiewicz pochwalił się udziałem w manifestacji KOD, zamieścił zdjęcia i naraził się części czytelników swojego profilu.

Krzysztof napisał: "Nie wiem po co Pan się tam pcha. Był Pan przykładem bardzo zaradnego i niezależnego prezydenta. I dlaczego twierdzi Pan, że demokratycznie wybrany rząd nie zasługuje na zaufanie? Pokonali Wasze partie w uczciwych wyborach. Niech Pan przyjmie porażkę z godnością. Ja też nie lubię PiS-u".

- Pcha mnie tam troska o przyszłość. Mam ciepły stołek, dobrą pensję, stabilizację, poważanie, święty spokój.... 14 lat pracowałem na rozwój swojego miasta i chciałbym, żeby ono dalej się rozwijało. Wystarczy, że rozwój będzie na dotychczasowym poziomie. Trochę wolniej- też kupuję – odpowiada Tyszkiewicz.

Więcej o sprawie na portalu PortalSamorządowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • akrobata 2016-03-16 08:15:30
    Gorzej samorządowiec z niego wielki , wiadomo czym kod przyciąga ludzi do wyjścia na ulicę , korupcją i nepotyzmem , to sprzedawczyki i prostacy z PO i N za tym stoją , prawdopodobnie mają jakieś profity i obiecanki , że jak obalą rządzących wprowadzających dobre zmiany dla przeciętnego Polaka , to dostaną ciepłe stołki , wysoko płatne w rządzie , takie jak były w latach 2007 - 2015 i dlatego ten popapraniec w tym cyrku klaunów uczestniczy. Wszystko na marne , to tylko wasze niespełnione błazeńskie z piekła rodem marzenia ściętej głowy.
  • trzebosnica 2016-03-16 06:14:02
    A czy KOD go finansuje chyba ma pensie rzandowa jesli tak to sprzciwil sie pracodawcy pracodawca ma obowiazek rozwiazac z nim umoweREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA