REKLAMA

Nowa podstawa programowa: Eksperci krytykują. Co na to Anna Zalewska?

  • Autor: PAP/AT
  • 08 lutego 2017 08:34
Nowa podstawa programowa: Eksperci krytykują. Co na to Anna Zalewska? Autorzy tych opinii to ci odpowiedzialni za podstawę programową, którą zmieniono - mówi minister (Anna Zalewska, fot.men.gov.pl)

• Autorzy nadesłanych opinii do projektu nowej podstawy programowej z poszczególnych przedmiotów ostro skrytykowali zmiany.
• Bardzo często autorzy tych opinii to ci odpowiedzialni za podstawę programową, którą zmieniono - powiedziała minister Anna Zalewska odnosząc się do uwag.

"Bardzo wiele opinii ekspertów zewnętrznych, którzy uczestniczyli w konsultacjach to przymiotniki. Więc trudno merytorycznie do przymiotników się odnieść" - powiedziała minister edukacji Anna Zalewska, komentując krytyczne uwagi do nowej podstawy programowej.

Autorzy nadesłanych opinii do projektu nowej podstawy programowej z poszczególnych przedmiotów ocenili m.in., że jest ona zbyt obszerna treściowo, jednocześnie uboższa w stosunku do realizowanej, a treści nauczania poszczególnych przedmiotów nie są ze sobą powiązane.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA