REKLAMA

Nowa strona internetowa premier Beaty Szydło: Informacje biograficzne i newsletter

  • Autor: PAP/JS
  • 19 stycznia 2017 21:12
Nowa strona internetowa premier Beaty Szydło: Informacje biograficzne i newsletter Na stronie w zakładce "o mnie" znalazła się krótka biografia premier Szydło, w tym m.in. informacje dotyczące edukacji szefowej rządu, jej zainteresowań oraz drogi politycznej. (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Powstała nowa strona internetowa premier Beaty Szydło. Pod adresem www.beataszydlo.gov.pl znajdują się informacje biograficzne dotyczące szefowej rządu, jest również możliwość zapisania się na newsletter, aby otrzymywać stałe informacje o działalności premier.

Na stronie w zakładce "o mnie" znalazła się krótka biografia premier Szydło, w tym m.in. informacje dotyczące edukacji szefowej rządu, jej zainteresowań oraz drogi politycznej.

Pod hasłem "list od premiera" można zapisać się na newsletter, który ma być - jak podkreślono na stronie - regularnie przesyłany do subskrybentów. Można się do niego zapisać podając swoje imię oraz adres e-mail.

Ponadto za pośrednictwem strony internetowej można skontaktować się z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów poprzez adres e-mailowy: kontakt@kprm.gov.pl, a także śledzić konta premier na portalach społecznościowych, w tym na Facebooku i Twitterze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA