REKLAMA

Ograniczenie handlu zaszkodzi małym sklepom? Kukiz'15 to sprawdzi

  • Autor: PAP
  • 02 września 2016 20:53
Ograniczenie handlu zaszkodzi małym sklepom? Kukiz'15 to sprawdzi Kukiz'15 podejmie decyzję ws. projektu po "głębokiej analizie przeprowadzonej wraz z ekonomistami i ekspertami". (fot. facebook.com)

- Założenie projektu dot. ograniczenia handlu w niedziele jest szczytne, ale chcemy wiedzieć, czy skutkiem nie będzie utrata miejsc pracy i czy nie stracą mali przedsiębiorcy - powiedział poseł Kukiz'15 Piotr Apel, pytany o stanowisko klubu ws. projektu Solidarności.

Poseł Kukiz'15 Piotr Apel poinformował PAP, że jego klub podejmie decyzję ws. projektu po "głębokiej analizie przeprowadzonej wraz z ekonomistami i ekspertami".

- Założenie (projektu) jest szczytne, ale my chcemy wiedzieć dwie rzeczy nim podejmiemy decyzję. Po pierwsze - czy skutkiem nie będzie utrata miejsc pracy m.in. sprzedawców; po drugie, nie wiemy, czy projekt nie odbije się na małych, polskich przedsiębiorcach, których dobro mamy przede wszystkim na uwadze. Gdy będziemy mieć wiedzę - zdecydujemy - powiedział Apel.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Tymek 2016-09-04 17:53:24
    Jestem z tymi co nie chcą wolnych Niedziel od Handlu,pod warunkiem że przy kasach posadzą swoje żony córki synów itd.a ja będę robił ZAKUPY z moją Rodziną , bo to jest świetna zabawa dla moich dzieci (zakupy w Niedzielę) !!!!!!!! A jak nie to swoim dzieciom już wytłumaczyłem że inni też chcieliby tą Niedzielę spędzić z rodziną że swoimi dziećmi!!! Moja rodzina jest za ZAKAZEM PRZYMUSZANIA PRACY NA OKRĄGŁO!!! A WŁAŚCICIEL NIECH SOBIE SPRZEDAJE-JESTEM ZA!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA