REKLAMA

Ojciec Edmunda Jannigera wykładowcą w ramach cyklu naukowego MON

  • Autor: GP
  • 09 grudnia 2016 11:07
Ojciec Edmunda Jannigera wykładowcą w ramach cyklu naukowego MON Pierwszym prelegentem w cyklu wykładów dla Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) ma być ojciec byłego doradcy Antoniego Macierewicza, młodego Edmunda Jannigera. (fot.:mon.gov.pl)

• Media ustaliły, że pierwszym prelegentem w cyklu wykładów dla Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) ma być ojciec byłego doradcy Antoniego Macierewicza, młodego Edmunda Jannigera.
• Janniger był przez krótki czas współpracownikiem szefa MON w 2015 roku.

Pisaliśmy niedawno o serii wykładów, które organizuje Ministerstwo Obrony Narodowej. W ramach tych wykładów, które odbędą się na przełomie 2016 i 2017 roku, mają występować w Polsce znani naukowcy, w tym laureaci Nagrody Nobla.

W piątek (9 grudnia) "Fakt" podał informację, że w ramach organizacji tych wykładów pojawia się osoba ojca Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza. Janniger w końcu 2015 roku stał się kluczową osoba zamieszania medialnego. Był krótko doradcą w MON.

Edmund Janniger zrezygnował z funkcji w MON w grudniu 2015 roku, gdy polskie media zainteresowały się bardzo jego osobą, źrodło: facebook.com/EdmundJanniger

"Fakt" ustalił, że jednym z prelegentów w serii wykładów MON ma być Robert Schwartz, ojciec młodego byłego doradcy Macierewicza.

- Więzi Jannigera z ministrem najwyraźniej nie osłabły, czego dowodem jest organizowana prelekcja jego ojca, która ma być początkiem serii wykładów światowej sławy profesorów i noblistów - pisał periodyk na swoich stronach internetowych.

Cyk wykładów

MON na swojej stronie uzasadniał, że wykłady mają za cel (są to spotkania otwarte) "zapoznanie się z osiągnięciami naukowymi, ale także pogłębienie wiedzy i wymianę doświadczeń między uczestnikami".

Wykład inaugurujący, wygłoszony 15 grudnia 2016 roku, ma być poświęcony zagrażających życiu zmianom skórnym, wywoływanym lekami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Biednybezszansnawykłady 2016-12-09 13:17:40
    Znów kasiora dla PISiora.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA