REKLAMA

Opozycja: PO przygotowuje lato rozmów z Polakami

  • Autor: GP
  • 16 czerwca 2016 10:31
Opozycja: PO przygotowuje lato rozmów z Polakami Grzegorz Schetyna, lider PO w czasie spotkania, po lewej stronie kadru poseł Rafał Trzaskowski. (fot.:facebook.com/PlatformaObywatelska)

• PO rozpoczyna serię letnich konwencji, które mają sprecyzować program partii. Ten zostanie zaprezentowany we wrześniu.
• Pierwsze spotkanie w Rzeszowie (18 czerwca), będzie poświęcone cyfryzacji.

Platforma Obywatelska przygotowuje maraton letnich konsultacji społecznych swoich nowych pomysłów dla Polski.

Pierwsze spotkanie z cyklu Polska Obywatelska 2.0 rusza w sobotę (18 czerwca) w Rzeszowie. Jego głównym tematem będzie cyfryzacja, czyli proces upowszechniania i udostępniania internetu. W nawiązaniu do tematu spotkania całość rzeszowskiej konwencji będzie transmitowana w sieci i utrwalona cyfrowo.

Partia chce przeprowadzić podobne wydarzenia w każdym województwie.

Czytaj: Wywiad z Borysem Budką

- W najbliższych miesiącach będziemy spotykać się z obywatelami w całej Polsce podczas tematycznych konwencji regionalnych. Nowy program Platformy Obywatelskiej - Polska Obywatelska 2.0 zaprezentujemy na konwencji pod koniec września - czytamy na stronach partii.

PO utraciła władzę w 2015 roku po przegranych wyborach parlamentarnych, partia jest mimo to drugą siłą w polskim parlamencie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Andrzej STAWSKI 2016-06-19 00:44:26
    Drogie PO, dajcie sobie spokój, tyle żeście spier..do..lili, że nawet teraz byście byli szczerozłoci ta Was walę i nie tylko ja !! Trzeba było się zastanawiać wcześniej i wypieprzać złodziei z partii. Teraz już nikt wam nie zaufa, chyba że menele !!! Zniknijcie i przejdźcie do historii jako najgorsza banda rządząca Polską. Ja marze o odbudowie żeglugi śródlądowej w Polsce i dla jej odbudowy zawrę sojusz nawe z diabłem, ale już nie z wamiREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA