REKLAMA

Otwarcie poczty, Beata Szydło: lokalne społeczności powinny mieć poczucie bezpieczeństwa

  • Autor: pt/pap
  • 01 grudnia 2016 13:20
Otwarcie poczty, Beata Szydło: lokalne społeczności powinny mieć poczucie bezpieczeństwa Beata Szydło w ginie Gózd (fot.premier.gov.pl)

• Rząd rozpoczął program przywracania urzędów pocztowych w małych miejscowościach.
• Lokalne społeczności powinny mieć poczucie bezpieczeństwa, stabilności i tego, że potrzebne instytucje są blisko ich domów - podkreśliła premier Beata Szydło podczas wizyty w miejscowości Gózd.

"Otwieramy, dzięki współpracy Poczty Polskiej i samorządu, nowy urząd pocztowy" - powiedziała premier. "To jest wywiązanie się z naszych zobowiązań. Tym największym jest danie szansy, żeby lokalne społeczności, zwykli obywatele mieli poczucie bezpieczeństwa, stabilności, ażeby te instytucje, które są im potrzebne do normalnego, codziennego życia były blisko ich domów" - dodała szefowa rządu.

Premier podkreśliła, że Polacy najbardziej oczekują tego, by "wreszcie mieć poczucie, że są współgospodarzami własnego państwa".

Szefowa rządu przywołała program przywracania posterunków policji realizowany przez MSWiA. Jak zaznaczyła, w tym roku 24 posterunki powstały w małych miejscowościach.

Kolejny program - podkreśliła premier - to właśnie uruchamiany, realizowany przez resort infrastruktury i budownictwa, program otwierania nowych placówek pocztowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Doradca 2016-12-01 13:49:11
    Niech juz zostanie na tej poczcie. Tam się może nada.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA