REKLAMA

Parlamentarny.pl w zupełnie nowej odsłonie! Oceń posłów, senatorów i rząd!

  • Autor: Parlementarny.pl
  • 09 grudnia 2015 12:33
Parlamentarny.pl w zupełnie nowej odsłonie! Oceń posłów, senatorów i rząd!

Głosowałeś na PiS, a może byłeś za opozycją? Jesteś zachwycony tym, co dzieje się w Parlamencie czy raczej przecierasz oczy ze zdumienia patrząc jakie zmiany są wprowadzane w Polsce? Jakkolwiek nie odpowiesz – trafiłeś w dobre miejsce. Wyraź swoją opinię i daj parlamentarzystom do myślenia! Wszystko za sprawą nowej odsłony serwisu Parlamentarny.pl!

Parlamentarny.pl to najnowszy projekt Grupy PTWP. Serwis powstał w czasie kampanii wyborczej. Od tego czasu wyspecjalizowany zespół dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem w wydawnictwach internetowych dostarcza najświeższych informacji o wszystkim, co dzieje się w polskim parlamencie.

To unikatowe miejsce w internecie. Dlaczego? Serwis krzyżuje funkcje informacyjne, społecznościowe i praktyczne. W czasie kampanii wyborczej szczególną popularnością cieszył się nasz sondaż, w którym wybieraliście waszym zdaniem najlepszych kandydatów na posłów i senatorów. Wielu z nich rzeczywiście znalazło swoje miejsce w ławach Parlamentu. Postanowiliśmy więc ponownie wyjść wam naprzeciw i raz jeszcze oddać wam głos.

Znajdź posła, oceń i skomentuj (KLIKNIJ)

Znajdź senatora, oceń i skomentuj (KLIKNIJ)

Tym razem, obserwując wydarzenia w Sejmie i w Senacie oraz śledząc poczynania rządu, będziecie mogli na bieżąco reagować na to, co się dzieje. Za pomocą specjalnie przygotowanej sondy nagrodzicie lub skarcicie poszczególnych parlamentarzystów i ministrów. Ktoś wygłosił spektakularną mowę, a ktoś podjął zupełnie nieakceptowalną decyzję? Kliknij, oceń i skomentuj je za pośrednictwem naszej strony!

Sejm VIII i Senat IX kadencji rozpoczęły pracę przed kilkoma tygodniami, jednak ich prace wzbudzają wyjątkowo silne emocje. Podziel się nimi i pomóż nam współtworzyć pierwszy tak interaktywny i innowacyjny serwis w Polsce!

CZY PREMIER BEATA SZYDŁO I JEJ MINISTROWIE DOBRZE SOBIE RADZI? OCEŃ (KLIKNIJ)

Wydawcą Parlamentarny.pl jest Grupa medialna PTWP, wydawca m.in. także Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portali wnp.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl  oraz wielu innych specjalistycznych serwisów i pism, a także organizator szkoleń i konferencji, takich jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach oraz Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA