REKLAMA

Paweł Kukiz: nie pomogę Platformie wrócić do władzy

 • Autor: MIW
 • 23 lipca 2017 20:40
Paweł Kukiz: nie pomogę Platformie wrócić do władzy Paweł Kukiz nie wyjdzie na ulice protestować wspólnie z PO. (fot. twitter.com/Kukiz15)

- Ustawy o sądownictwie to złe ustawy a sposób i metody ich procedowania to skandal i rozbój w biały dzień – tak krótko podsumowuje Paweł Kukiz. Lider klubu Kukiz’15 na swoim facebookowym profilu wyjaśnia, co sądzi o przyjętym pakiecie ustaw reformujących sądownictwo, ale też wyjaśnia dlaczego nie protestuje „wspólnie z innymi partiami” przeciwko „dyktaturze Kaczyńskiego”.

- Oszaleliście??? Mam stanąć obok Platformy, cyników których marzeniem są uliczne zamieszki dające im szansę na powrót do władzy? Mam stać obok tych, których całe lata błagałem o ustawę o referendum obywatelskim z wynikiem obligującym władzę, o JOW-y, niskie podatki? Wymagacie ode mnie, żebym swoją z nimi obecnością pośrednio przyczynił się do powrotu do obiadków u Sowy? Pogońcie tych partyjnych cwaniaków i cyników, pogońcie manipulantów, zażądajcie SAMI obywatelskich reform, Państwa obywatelskiego, demokratycznego! – pisze Kukiz, po czym wylicza długą listę afer sprzed roku 2015:

- Afera hazardowa, afera Amber Gold, Infoafera, afera podsłuchowa, afera Beaty Sawickiej, 150 mld oszczędności Obywateli zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS, zmielenie 700 tys. podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie zmian ustrojowych, ustawa 1066 (..) I Wy chcecie, żebym im pomagał w powrocie do władzy??? NEVER! Pogońcie najpierw tę "ferajnę" od teoretycznego państwa. Wtedy na tej ulicy mogę stać do skutku. Dzień i noc – stwierdza Kukiz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • !!! 2017-07-23 22:26:40
  Kukiz 15 to nawet nie Partia, kto z nim będzie trzymał stoczy się podobnie jak za rządów PO Palikot i Ruch Palikota -Twój Ruch kasa i monopol na alkohol nie pomógł, również TVN .
 • Kolednicy. 2017-07-23 20:55:30
  Do Wyborow nawet Pyl nie zostanie po Was Kolednicy.
 • Jajcoliz. 2017-07-23 20:53:56
  Ani Spiewak ani Polityk.Lize jajca Kaczynskiemu.Taki Siuraczek.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA