REKLAMA

Petru nazywa propagandą przegląd resortów Beaty Szydło

  • Autor: PAP/GP
  • 17 stycznia 2017 15:38
Petru nazywa propagandą przegląd resortów Beaty Szydło Lider Nowoczesnej nie widzi pozytywów działania rządu. - Ministrów, łącznie z panią premier, bym wymienił - mówił Ryszard Petru. (fot.:twitter.com)

• Zapowiedziany przez szefową rządu Beatę Szydło przegląd resortów będzie propagandą sukcesu znaną z czasów komunistycznych - ocenił we wtorek (17 stycznia) lider Nowoczesnej Ryszard Petru.
• Według niego większość ministrów nadaje się do wymiany.

Premier zapowiedziała, że w środę (18 stycznia) rozpocznie się dwutygodniowy przegląd resortów; jego celem będzie wyznaczenie nowych kierunków działań rządu. Pierwsze spotkania Szydło odbędzie z ministrami: obrony, spraw wewnętrznych, pracy i zdrowia.

"Trudno mi w tej chwili stwierdzić, jak będzie wyglądał przegląd resortów gospodarczych, ale oczekiwałbym konkretów a nie PR" - powiedział Petru na konferencji prasowej w Sejmie.

"Przegląd powinien być przeglądem konkretnym, a nie propagandowym" - dodał polityk.

Jego zdaniem podczas przeglądu premier Szydło zapewne "przejdzie się po wszystkich resortach i powie, że jest świetnie". "To jest taka propaganda sukcesu znana z czasów komunistycznych" - podkreślił Petru. Jak ocenił, jedynym ministrem w rządzie PiS, którego należy dobrze ocenić jest szefowa resortu cyfryzacji Anna Streżyńska. "Pozostałych ministrów, łącznie z panią premier, bym wymienił" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA