REKLAMA

PiS: Kopacz mówi głosem Kamińskiego

  • Autor: Gabriel Paździor
  • 16 października 2015 10:21

Prawo i Sprawiedliwość prezentuje najnowszy spot wyborczy. Jego bohaterami są premier Ewa Kopacz i Michał Kamiński. Tytuł reklamówki brzmi „Człowiek Ewy Kopacz”.

Trwający minutę i trzydzieści sekund materiał jest zestawieniem telewizyjnych i komitetowych wystąpień premier i sekretarza stanu w Kancelarii Premiera. Wzbogacono go o satyryczną muzykę i narrację opisującą polityków PO.

 

Spot zaprezentował Stanisław Karczewski, szef sztabu wyborczego PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • do roboty a nie 2015-10-16 15:39:22
    No i co z tego, że Kamiński przygotowuje Kopacz do debaty, każdy sztab się przygotowuje, lepiej się zajmijcie Szydło, żeby odpowiadała konkretniej na pytania, a nie mówiła coś zupełnie nie na temat. Merytorycznie można PO zmiażdżyć, tylko trzeba się przygotować a nie zajmować Kamińskim, jak chcecie zmasakrować propagandę, to niech Szydło to zrobi. Mam nadzieję, że jako wyborca PiS nie będę się wstydzić. Wycieczki osobiste na temat jak kto się ubiera i kiedy pije są nieeleganckie, tak się nie prowadzi kampanii, mieliście być inni od PO.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA