REKLAMA

Platforma Obywatelska przekonuje do kompromisu w sprawie Trybunału

  • Autor: GP
  • 01 grudnia 2015 12:47
Platforma Obywatelska przekonuje do kompromisu w sprawie Trybunału Neumann: Mamy nadzieję, że nastąpiła refleksja i po spotkaniu będziemy mieli dobre informacje (fot. wikipedia.org, licecnja: CC BY-SA 3.0)

Na briefingu prasowym polityk Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann przekonywał, że sytuacja w jakiej znalazł się Trybunał Konstytucyjny jest niebezpieczna dla polskiej państwowości.

We wtorkowe przedpołudnie Sławomir Neumann zorganizował briefing prasowy dla dziennikarzy. W ramach tego spotkania mówił o trudnościach związanych z Trybunałem Konstytucyjnym. Polityk odniósł się do inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy, który zwołał spotkanie szefów klubów poselskich w Kancelarii Prezydenta. Głowa państwa chce przełamania impasu jaki pojawił się w sprawie TK.

- Mamy nadzieję, że nastąpiła refleksja i po spotkaniu będziemy mieli dobre informacje – mówił Sławomir Neuman. – Osłabianie Trybunału nie służy Polsce.

W ocenie polityka Platformy partia ma dla większości parlamentarnej rozwiązanie, które powinno być optymalne dla wszystkich sił w sejmie.

Źródło: twitter.com

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA