REKLAMA

Platforma zarządziła obowiązkowy udział w Błękitnym Marszu

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: pt
  • 05 maja 2016 21:39
Platforma zarządziła obowiązkowy udział w Błękitnym Marszu Błękitny Marsz zaplanowano na sobotę maja

Władze Platformy Obywatelskiej wysłały do swoich członków sms-y nakazujące stawić się na sobotnim Błękitnym Marszu w Warszawie nie tylko posłom i senatorom, ale także radnym i prezydentom miast.

"Rzeczpospolita" dotarła do wiadomości rozsyłanej w piątek do działaczy Platformy Obywatelskiej: "Szanowni Państwo, członkowie i sympatycy PO, kompletujemy listę osób na ogólnopolski Marsz przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie w dniu 7 maja".

Dalej czytamy: "Każda osoba funkcyjna decyzją władz partii (poseł, senator, radny, burmistrz, wójt, prezydent, pracownik biura) ma obowiązek jechać lub zapewnić osobę, która ją zastąpi. Koszt przejazdu pokrywa Platforma.”

Więcej na Portalu Samorządowym

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Marcin 2016-05-05 23:31:45
    Do konfiskata: m MAJĄ jeszcze TVN-24 i GAZETA WYBIÓRCZA !!! Te media ZAPEWNIĄ im FREKWENCJĘ !!! ZAMIAST ich ROZLICZAĆ za OSZUSTWA-AFERY i ROZKRADANIE POLSKI!!! Pozdrawiam
  • konfiskata 2016-05-05 21:59:42
    błazny cyrkowe , wiadomo rodowód z PRL i SB , obowiązkowa obecność z listą obecności , Rodacy w wolnej i suwerennej Polsce od X 2015 roku - wróciły przymusowe pochody 1 Majowe , a może jeszcze wróci cenzura słowa w mediach , gdzie rządzą ci bezmózgowcy jeszcze jak TVN , Polsat i czasopismach , a może jeszcze królowie i hrabiowie z PO.KOD i N wprowadzą cenzurę w internecie , bo już LIS opanował portal informacyjny ONET , dodawane komentarze krytyczne wobec tych POpaprańców nie są dodawane. Mam nadzieję , że wreszcie rządzący skonfiskują ich luksusy i dobrobyty zdobyte z naszego wspólnego majątku bezkarnie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA