REKLAMA

PO broni się przed audytem stroną internetową

 • Autor: GP
 • 11 maja 2016 10:43
PO broni się przed audytem stroną internetową Ewa Kopacz w czasie konwencji PO. (fot.:PO/flickr.com/CC BY-SA 2.0)

• W odpowiedzi na audyt PiS, Platforma przygotowała nową stronę internetową.
• Witryna jest poświęcona osiągnięciom jakie partia przez dwie kadencje wypracowała dla Polski.

W kontekście środowego audytu (11 maja), który ministrowie i premier Beata Szydło przedstawili w Sejmie, Platforma Obywatelska zdecydowała się uruchomić nową podstronę w swoim partyjnym serwisie. Adres nawiązuje do dwóch kadencji, które PO i PSL rządziły krajem.

Partia opozycyjna podkreśla na stronie, że za jej rządów zwiększono urlop rodzicielski, podniesiono nakłady na szkolnictwo wyższe, poprawiono sytuację młodych Polaków. Jednym z kluczowych elementów, na które PO kładzie nacisk w stronie jest wsparcie finansowe dla przedsiębiorców.

Przeczytaj: Afera Amber Gold doczeka się komisji śledczej

- Dzięki programom „Mieszkanie dla Młodych” i „Rodzina na swoim” wsparliśmy tysiące młodych ludzi przy zakupie mieszkań - piszą działacze PO na swojej stronie.

PO podkreśla także lepszą, w ocenie partii, sytuację seniorów, rolników. Strona kończy się odwołaniem do zmian, które przez osiem lat dotknęły otoczenie Polaków.

- Zainwestowaliśmy największe w historii pieniądze w budowę i modernizację lokalnych dróg i ulic, sieci wodociągowych i energetycznych. Nasze gminy stały się lepszymi miejscami do życia dzięki rekordowym wydatkom na transport publiczny, sport i instytucje kultury - piszą na stronie podsumowującej osiem lat rządów PO politycy dzisiejszej opozycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • ZYSKODAWCY pl 2016-05-11 12:40:53
  Można odnieść wrażenie, że wszelkie ustawy stworzone przez PO+PSL służyły tylko wyzyskiwaczom, lichwie i obszarnikom ziemskim.
 • polak 2016-05-11 10:54:37
  lepsza sytuacja seniorow i rolnikow? o czym te gamonie z POganskiej bandy pisza?! w mojej czesci kraju rolnictwo padlo. wszystko rozwalone a co do seniorow to moja mama tak mala emeryture ze w wieku 65 lat musi chodzic dorabiac mimo zlego stanu zdrowia bo by PO prostu zdechla z glodu! moi sasiedzi nie maja nawet auta bo nie ma za co kupic i utrzymac! teraz dostaniemy wsparcie od rzadu na dzieci to bedzie lepiej ale to nie jest zasluga tych volksdojczy z PO!!!!
 • Olek 2016-05-11 10:49:10
  "Witryna jest poświęcona osiągnięciom jakie partia przez dwie kadencje wypracowała dla Polski. " Czy to będzie białe tło?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA