REKLAMA

PO odzyskuje zaufanie. Ale droga do wygranych wyborów jeszcze długa

  • Autor: PAP/AT
  • 03 kwietnia 2017 10:55
PO odzyskuje zaufanie. Ale droga do wygranych wyborów jeszcze długa wzrost poparcia dla PO to również zła ocena rządów PiS przez Polaków - zaznacza Kierwiński (Marcin Kierwiński fot. Wikipedia/CC BY-SA 2.0)

Mam świadomość, że jeszcze długa droga do tego by wygrać wybory, żeby być liderem w sondażach - powiedział Marcin Kierwiński (PO).

Polityk PO w rozmowie w telewizji internetowej RP.pl odniósł się do coraz lepszych notowań Platformy Obywatelskiej w sondażach. Według niego jest to efekt ciężkiej pracy.

"Cieszę się, że Platforma Obywatelska odzyskuje zaufanie. My naprawdę bardzo ciężko pracujemy, odwiedzamy wszystkie miasta powiatowe w Polsce, rozmawiamy z ludźmi, słuchamy, naprawdę ich słuchamy, nie tak jak Prawo i Sprawiedliwość, który mówi, że słucha. Zbieramy także gorzką pigułkę oceniającą nasze rządy. Na tej bazie przygotowujemy kolejne rozwiązania programowe, na razie daleka droga przed nami" - powiedział.

Czytaj też: Może dojść do rekonstrukcji rządu

Jego zdaniem wzrost poparcia dla PO to również zła ocena rządów PiS przez Polaków. "W znacznej mierze to, co się dzieje to jest przede wszystkim czerwona kartka dla Prawa i Sprawiedliwości, bo ludzie bardzo źle zaczęli oceniać te rządy" - ocenił poseł PO.

PO ma coraz lepsze notowania w sondażach (fot.platforma.org)

"My będziemy bardzo pokornie i ciężko pracować, aby pokazać Polakom, że mamy pomysł na Polskę, że naprawdę chcemy ich słuchać, że ta rozmowa, która się dzieje podczas tych spotkań jest prawdziwa" - zapewnił Kierwiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • antoni antczak 2017-04-05 15:05:13
    Jak można mić zaufanie do złodziei działających na rzecz niemiecREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA