REKLAMA

Poczta Polska wspomaga program rządu 500 plus

  • wnp.pl
  • Autor: WNP.pl
  • 23 marca 2016 14:06
Poczta Polska wspomaga program rządu 500 plus Po pozytywnej weryfikacji wniosku Poczta Polska będzie doręczać rodzinom decyzje o przyznaniu świadczenia. (fot.:pixabay.com)

Partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we wdrożeniu i obsłudze programu świadczeń Rodzina 500 plus będzie Poczta Polska - poinformowała spółka.

Według zarządu spółka jest dobrze przygotowana do sprawnej obsługi nowego zadania, bowiem ma doświadczenia przy wypłatach rent i emerytur, rozwiniętą infrastrukturę i przeszkolonych pracowników.

Poczta Polska może zaoferować także wsparcie przy zbieraniu wniosków przez ponad 2500 miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej, a także przez ponad 2500 urzędów miast i gmin.

- Naszym celem jest odciążenie urzędów państwowych i zapewnienie jak najlepszej obsługi rodzinom - komentuje Marek Chibowski, prezes zarządu Poczty Polskiej.

Więcej na portalu WNP.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA