REKLAMA

Polacy nie chcą już miesięcznic katastrofy w Smoleńsku?

  • Autor: pt
  • 16 maja 2017 07:46
Polacy nie chcą już miesięcznic katastrofy w Smoleńsku? Autor: GP 09 stycznia 2017 13:26 Miesięcznica smoleńska: Obywatele RP po raz kolejny zapowiadają protest Upamiętniający katastrofę smoleńską obywatele. (fot.:Piotr Drabik/flickr.com/CC BY 2.0)

Prawo i Sprawiedliwość powinno zrezygnować z organizowania miesięcznic katastrofy w Smoleńsku - uważa  prawie trzy czwarte badanych w sondażu przeprowadzonym przez Instytut Pollster na zlecenie Nowa TV i SE.pl.

Aż 76 proc. uczestników badania uważa, że PiS powinien przestać organizować miesięcznie smoleńskie - to wynik sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" i telewizji Nowa TV.

14 procent popiera organizowanie uroczystości. "14 proc., które chce kontynuacji miesięcznic, to twardy elektorat PiS. Tylko po co ich mobilizować? Oni są i tak przekonani" - komentuje dla SE.pl wynik sondażu dr Wojciech Jabłoński.

Miesięcznice organizowane są każdego 10. dnia miesiąca przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Bierze w nich udział Jarosław Kaczyński oraz czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. 

Badanie zostało przeprowadzone przez Pollster w dniach 11-12 maja na próbie 1018 dorosłych Polaków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Sęp smoleński 2017-05-17 11:33:32
    Do zaskroniec: Wykorzystywanie tragedii ludzi którzy zginęli w katastrofie do celów politycznych jest wstrętne i żenujące. Spektakle nienawiści które Kaczyński urządza co miesiąc niczemu dobremu nie służą.
  • zaskroniec 2017-05-16 16:19:43
    Polacy, to nie chcą słuchać, czytać i oglądać Waszego "żmijowego" JADU POkrętacze, zdrajcy i sprzedawczyki Polski !!!.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA