REKLAMA

Polonia Institute: KOD organizacją terrorystyczną

  • Autor: bad
  • 28 grudnia 2016 14:35
Polonia Institute: KOD organizacją terrorystyczną Polonia jest zaniepokojona „ostatnimi działaniami używającej przemocy i terrorystycznej organizacji KOD”. (fot.:youtube.com)

• Polonia Institute w liście do polskiego ambasadora w USA poparła polskie władze.
• Przestrzega przed brutalnym zamachem opozycji „na demokratycznie wybraną reprezentację narodu polskiego i demokratycznych instytucji w Polsce”.
• Polonia jest zaniepokojona „ostatnimi działaniami używającej przemocy i terrorystycznej organizacji KOD”.

Polonia Institute (Instytut Polonia) nazywa się „intelektualnym liderem polskiej społeczności w Stanach Zjednoczonych”. Aktywnie promuje i chroni polskie interesy w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Czytaj też: Błaszczak zarzuca KOD agresję: "Planują drakę"

Instytut opublikował list do polskiego ambasadora w USA, broni w nim polskiego rządu. W liście czytamy: „zaniepokojenie ostatnimi działaniami używającej przemocy i terrorystycznej organizacji KOD, którą niedawno zawiązano w Polsce (...) zwrócimy się do amerykańskiego rządu o zaklasyfikowanie KOD jako organizacji terrorystycznej” i o odrzucenie starań wizowych „członków tego niebezpiecznego ramienia międzynarodowego terroryzmu”. 

Zdaniem Polonia Institute „przywódcy KOD otwarcie nawołują do destabilizacji kraju i co więcej, deklarują użycie broni palnej i ukrytej broni”.

Działania KOD niosą niebezpieczeństwo, ponieważ wielu jego członków to „dawni funkcjonariusze byłej komunistycznej tajnej policji”. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • tantus 2016-12-28 15:35:17
    I dziwić się, że w USA tak popularne są "Polish jokes".REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA