REKLAMA

Premier: Polacy czekają na rozmowy, a nie przepychanki opozycji

  • Autor: PAP/AT
  • 21 grudnia 2016 11:13
Premier: Polacy czekają na rozmowy, a nie przepychanki opozycji Jesteśmy otwarci do przyjmowania dobrych pomysłów, - powiedziała premier (Beata Szydło, fot.premier.gov.pl/P. Tracz)

Polacy czekają w tej chwili przede wszystkim na to, że w polskim Sejmie będzie rozmowa na temat ich problemów, ich spraw, a nie przepychanki ze strony opozycji - mówiła na konferencji prasowej premier Beata Szydło.

"Polacy czekają w tej chwili przede wszystkim na to, że w polskim Sejmie będzie rozmowa na temat ich problemów, ich spraw, nie przepychanki ze strony opozycji, nie próby bojkotowania prac nad budżetem państwa, ale wspólna praca nad tym budżetem" - powiedziała premier.

Czytaj też: PiS: To była próba zamachu stanu

"Jesteśmy otwarci do przyjmowania dobrych pomysłów, do - w dyskusji - przyjmowania takich rozwiązań, które będą służyły właśnie polskiej gospodarce i będą skoncentrowane na sprawach polskich obywateli" - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA