REKLAMA

Premier: Wybory to święto demokracji. Każdy głos się liczy

  • Autor: PAP/AT
  • 22 września 2017 12:54
Premier: Wybory to święto demokracji. Każdy głos się liczy Pojedynczy głos w wyborach składa się na miliony głosów, które oddane potem dają możliwość wprowadzenia dobrej zmiany - powiedziała premier (Beata Szydło, fot.premier.gov.pl)

Ważne jest dla nas wszystkich obywateli, abyśmy mieli świadomość tego, że od naszego wyboru, od naszej decyzji, od tego naszego głosu w wyborach bardzo dużo zależy - powiedziała premier Beata Szydło wskazując, że w przyszłym roku rozpoczyna się "cykl wyborczy".

W trakcie wywiadu w Radiu Maryja premier Szydło poruszyła kwestię udziału Polaków w wyborach. "Wybory, to jest święto demokracji. Myślę, że ważne jest dla nas wszystkich obywateli, abyśmy mieli świadomość tego, że od naszego wyboru, od naszej decyzji, od tego naszego głosu bardzo dużo zależy" - powiedziała.

Zaznaczyła jednocześnie, że często słyszy opinię, iż ktoś nie idzie zagłosować, gdyż twierdzi, że jego głos nie ma znaczenia. "Proszę państwa ma znaczenie" - zwróciła się do radiosłuchaczy. "Rządzimy dzięki wam, bo to wasza determinacja i właśnie wasze pojedyncze głosy złożył się na miliony głosów, które oddaliście państwo na Zjednoczoną Prawicę, na nas wszystkich" - podkreśliła szefowa rządu.

Czytaj też: Partia Jarosława Kaczyńskiego daleko w tyle zostawia konkurencję

Premier Szydło zauważyła, że dzisiaj jest rząd PiS, a prezydentem jest wywodzący się z tego ugrupowania Andrzej Duda. "Okazuje się więc, że każdy głos się liczy i pamiętajmy o tym" - podkreśliła.

Szefowa rządu wskazała jednocześnie, że w przyszłym roku rozpoczyna się "cykl wyborczy", gdyż w 2018 r. odbędą się wybory samorządowe, a rok później wybory parlamentarne. "Czas szybko biegnie. Trzeba przygotować się do tego, aby wybory były transparentne, ażeby były zabezpieczone" - mówiła.

"Pamiętajmy też o tym, że ten nasz pojedynczy głos jest bardzo ważny i składa się na miliony głosów, które oddane potem dają możliwość do tego ażeby można było wprowadzać dobrą zmianę i te reformy o których z państwem rozmawiamy" - powiedziała premier.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA