REKLAMA

Prezydent Duda pogratulował sportowcom. "Wspaniała niedziela"

  • Autor: PAP/KDS
  • 04 marca 2018 20:46
Prezydent Duda pogratulował sportowcom. "Wspaniała niedziela" Prezydent pogratulował sportowcom. (fot.prezydent.pl)

"Wspaniała niedziela", "Brawo Biało- Czerwoni! Dziękujemy" - na stronie Kancelarii Prezydenta pojawił się w niedzielę (4.03) wieczorem tweet, w którym prezydent Andrzej Duda gratuluje polskim lekkoatletom i Kamilowi Stochowi zdobytych medali.

"Wspaniała niedziela! #Lahti2018Kamil #Stoch wygrywa konkurs Pucharu Świata. #Birmingham2018W sztafecie 4x400m: Polacy pobili rekord świata i zdobyli złoto. Polki wywalczyły srebro. Piotr #Lisek z brązowym medalem za skok o tyczce. Brawo Biało-Czerwoni!Dziękujemy!" - zatweetował prezydent.

W niedzielę polska sztafeta 4x400 m mężczyzn wynikiem 3.01,77 ustanowiła halowy rekord świata i zdobyła złotym medal. Srebro zdobyła sztafeta kobiet - z rekordem Polski 3.26,09 - ustępując jedynie Stanom Zjednoczonym.

Z kolei Piotr Lisek (OSOT Szczecin) wynikiem 5,85 m zdobył w Birmingham brązowy medal halowych mistrzostw świata w skoku o tyczce. A Kamil Stoch zwyciężył w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA