REKLAMA

Prokurator z Rimini chwali współpracę z polską delegacją

  • Autor: PAP/JS
  • 31 sierpnia 2017 16:48
Prokurator z Rimini chwali współpracę z polską delegacją "Jeśli się nam to uda, możemy mieć rezultaty w ciągu kilku dni. Jeśli nie zdołamy ich rozpoznać, możemy ich nigdy nie odnaleźć" - dodał prokurator Giovagnoli z Rimini. (fot. pixabay.com)

Szef prokuratury w Rimini we Włoszech Paolo Giovagnoli powiedział, że pozytywnie ocenia współpracę z delegacją polskiej prokuratury, która przyjechała w ramach śledztwa w sprawie napadu na turystów z Polski.

"To współpraca bardzo poprawna, bez żadnych trudności. Mam nadzieję, że jest ona przydatna dla polskiej strony" - podkreślił prokurator Giovagnoli.

Wyjaśnił: "Pracowaliśmy razem, razem przesłuchaliśmy osoby poszkodowane".

Poszkodowani to 26-letnia Polka zgwałcona przez czterech napastników i jej partner dotkliwie pobity. Oboje przebywają w szpitalu od napaści w nocy z piątku na sobotę.

Pytany o przebieg dochodzenia i poszukiwania sprawców - imigrantów z północnej Afryki prokurator oświadczył: "To jest praca, która może zmienić się z jednej chwili na drugą. Mamy dość widoczne wizerunki sprawców. Staramy się zidentyfikować ich nazwiska i odnaleźć".

"Jeśli się nam to uda, możemy mieć rezultaty w ciągu kilku dni. Jeśli nie zdołamy ich rozpoznać, możemy ich nigdy nie odnaleźć" - dodał prokurator Giovagnoli z Rimini.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA