REKLAMA

Protest pod Sejmem. Nowoczesna oferuje pomoc prawnika poszkodowanym

  • Autor: GP
  • 22 grudnia 2016 12:11
Protest pod Sejmem. Nowoczesna oferuje pomoc prawnika poszkodowanym Ryszard Petru (Nowoczesna) na spotkaniu z manifestantami KOD, pod Sejmem. (fot.:Nowoczesna/twitter.com)

• Nowoczesna zapewnia o gotowości pomocy prawnej osobom, które pod Sejmem protestowały w nocy z 16 na 17 grudnia.
• W ten wieczór Sejm kończył posiedzenie, sytuacja w parlamencie popchnęła niektórych obywateli do pójścia pod Sejm. Dochodziło na Wiejskiej do ostrej wymiany zdań i poglądów. Interweniowała policja.

Nowoczesna jest gotowa udzielić pomocy prawnej w sytuacji, gdyby ktoś z osób protestujących pod Sejmem miał postawione podejrzenia lub zarzuty. Pomoc ta będzie świadczona nieodpłatnie, jak zapewnia komunikat partii opozycyjnej.

Do manifestacji i sytuacji pod Sejmem doszło w nocy z piątku na sobotę (16 na 17 grudnia), gdy Sejm kończył posiedzenie Sejmu, ostatnie w 2016 roku. Opozycja w sprzeciwie wobec działania większości protestuje na sali sejmowej Sejmu. Protestujący byli zwolennikami opozycji. Pod Sejmem dochodziło do interwencji policji, która torowała możliwość opuszczenia kompleksu posłom większości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA