REKLAMA

Rachoń kontra Brejza: Błędy w piśmie przedprocesowym dziennikarza

  • Autor: GP
  • 30 września 2016 13:14
Rachoń kontra Brejza: Błędy w piśmie przedprocesowym dziennikarza Poseł PO nie chce wycofać się z słów, w których zarzucił byłej firmie zatrudniającej dziennikarza TVP współpracę z Amber Gold. (fot.:youtube.com)

• Grzegorz Furgo (Nowoczesna) opublikował pismo skierowane przez adwokata redaktora Michała Rachonia do posła PO Krzysztofa Brejzy.
• Dokument jest wezwaniem do przeprosin za słowa, które sugerowały współpracę Rachonia z Amber Gold. W liście roi się od literówek, błędów gramatycznych czy interpunkcyjnych.
• Brejza nie chce przepraszać dziennikarza i obaj najprawdopodobniej spotkają się w sądzie.

Kolejną "odsłonę" sporu między dziennikarzem TVP redaktorem Michałem Rachoniem a posłem PO Krzysztofem Brejzą pokazał na Twitterze Grzegorz Furgo. Poseł Nowoczesnej opublikował w sieci społecznościowej pismo, które Rachoń (przez ręce adwokata) wysłał do Brejzy.

Sprawa rozchodzi się o słowa posła PO, które padły w TVP w tym tygodniu. Brejza stwierdził, że firma w której Rachoń pracował miała związki z Amber Gold, tym samym pośrednio zasugerował współpracę dziennikarza z piramidą finansową. Rachoń domaga się od posła przeprosin albo skieruje sprawę do sądu.

Pismo, które Furgo zamieścił w internecie w piątek (30 września) jest pełne błędów, głównie gramatycznych. Nie brakuje "literówek", za to przecinków owszem.

- Kolejna kompromitacja "red" Rachonia.Oto kuriozalne wezwanie przedsądowe do Posła Brejzy. Ogromna ilość błędów !! - pisał o piśmie Furgo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA