REKLAMA

Rafał Bochenek uruchamia nowy adres mailowy. Będzie odpowiadać na pytania

  • Autor: PAP/JS
  • 06 marca 2017 16:39
Rafał Bochenek uruchamia nowy adres mailowy. Będzie odpowiadać na pytania Nowy adres to: rzecznik@kprm.gov.pl. (Fot. Pixabay)

Chcąc ułatwić dostęp obywateli do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, uruchomiliśmy specjalny adres mailowy, na który będzie można wysyłać pytania do mnie; co tydzień będziemy odpowiadać na kilka najciekawszych - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.

"Chcąc ułatwić również dostęp obywateli, Polaków, do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - i również zakładamy, że wielu Polaków chciałoby się dowiedzieć, czym na co dzień zajmuje się pani premier, więc zmierzyć się z tymi problemami, z którymi my się na co dzień mierzymy, z tymi tematami, z którymi tutaj na co dzień mamy do czynienia - uruchomiliśmy specjalny adres mailowy, na który państwo możecie wysyłać pytania do mnie" - powiedział Bochenek na poniedziałkowym briefingu w Warszawie.

Poinformował, że nowy adres to: rzecznik@kprm.gov.pl.

Jak mówił, że na ten adres można będzie przysyłać swoje pytania. "My wybierzemy kilka najciekawszych i w trakcie takich cotygodniowych briefingów będę się starał państwu na nie odpowiedzieć" - zapowiedział Bochenek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA